Hostal Teresita Roma
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Hostal Teresita Roma Arequipa hotel met 21 kamers ligt op wandelafstand van 18 minuten van de Puente Grau, en beschikt over een bagageopslag.
Dit pension is gelegen op een klein stukje lopen van de Plaza de Armas. Dit hotel in Arequipa is ook op slechts 600 meter van de Calle Mercaderes gesitueerd. De accommodatie in Arequipa is niet ver van het Klooster Santa Catalina gelegen. De bushalte La Paz bevindt zich op slechts 5 minuten wandelen van Hostal Teresita Roma Arequipa.
De badkamers bieden een apart toilet en een douche, samen met comfortartikelen zoals badlakens en handdoeken.
U kunt binnen 5 minuten naar Origen Cacao Artesanal lopen of eten bij Hearts Cafe, dat op 200 meter hier vandaan ligt.
- Locale bezienswaardigheiden
- Mercado San Camilo150 m
- Duhamel Park400 m
- Convento Santo Domingo450 m
- Santo Domingo Convent and Church450 m
- Museo del Banco Central de Reserva900 m
- Capilla de San ignacio de loyola700 m
- Iglesia Santo Domingo450 m
- Goyeneche Palace750 m
- Casona Editora Peru850 m
- Selva Alegre900 m
- Luchthavens
- Vliegveld Arequipa9 km
- Treinstations
- Train Station1,7 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Geen parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Bagageopslag
Diensten
- Huishouding
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Hostal Teresita Roma hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van Hostal Teresita Roma hotel te komen. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Hostal Teresita Roma hotel?
Klanten van Hostal Teresita Roma hotel moeten om 12:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Hostal Teresita Roma hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Hostal Teresita Roma hotel is $30. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in Hostal Teresita Roma hotel?
Hostal Teresita Roma hotel biedt Double Kamer en Kamer met Twee Aparte Bedden om eruit te kiezen.